Королівський дошкільний навчальний заклад №2 імені Святого Франциска

Історія

Королівський дошкільний навчальний заклад №2 імені Святого Франциска було засновано місією Францисканців нашого району в 1998 році.При заснуванні дитсадок був благодійною організацією і називався: Благодійний римсько-католицький дошкільний навчальний заклад імені Святого Франциска.Заклад фунціонував виключно на спонсорські  кошти закордонних організацій.Заклад був заснований із метою навчання та догляду дітей малозабезпечених сімей.Також метою діяльності закладу було духовне виховання дітей .Дошкільний начальний закалад налічував тоді 25 дітей різного віку з 3 до 6 років. Навчання проводилося угорською мовою,за допомоги священника римо-католицької громади.Штат на той час складався із 4-рьох чоловік: завідувач, вихователь, кухар, помічник вихователя .

З 2002 року державою було висунуто  вимогу провести ліцензування.Після ліцензування в закладі пройшли зміни як у кадрових питаннях так і в навчально-виховному процесі.У 2007 році закалад було проатестовано.

З 2009 року Королівський благодіцний рисмько-католицький дошкільний навчальний заклад змінює форму власності з приватної на комунальну.З цим розширюється мережа гру ( з 1 до 3-ьох),розширюється штат, покращується фінансування.

У такому складі функціонує заклад на сьогоднішній день.